Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
НАЯВНІСТЬ І ВАРТІСТЬ ТОВАРІВ ТА ПОСЛУГ УТОЧНЮЙТЕ У МЕНЕДЖЕРА НАШОГО МАГАЗИНУ !!!!!! 096-305-86-85, 093-279-07-08, remsvaroborudovanie@gmail.com, ГРАФІК РОБОТИ: 9: 00-17: 00, ПН-ПТ. ЗДОРОВ'Я ВАМ І ВАШИМ БЛИЗЬКИМ. БЕРЕЖІТЬ СЕБЕ!

Відновлення та модернізація зварювальних випрямлячів

    Універсальні зварювальні випрямлячі типу ВСУ і ВДУ набули широкого поширення. Вони призначені для живлення дуги при напівавтоматичному і автоматичному зварюванні під флюсом, в захисних газах, порошковим дротом, аргонодуговому зварюванні, а також при ручному зварюванні. Випрямлячі ВДУ засновані на використанні в випрямляючих силових обмотках керованих вентилів - тиристорів. Схема управління тиристорами дозволяє отримувати необхідний для зварювання вид зовнішньої характеристики, забезпечує широкий діапазон регулювання зварювального струму і стабілізацію режиму зварювання при коливаннях напруги мережі живлення.

   Добре зарекомендували себе універсальні випрямлячі ВДУ-505 і ВДУ-506. Тому багато підприємств продовжують їх експлуатацію. Однак слабке місце цих зварювальних апаратів - плати управління. Елементи електроніки плат управління з роками застарівають і виходять зі строю. Є спосіб відновити і модернізувати зварювальні випрямлячі, щоб продовжити їм життя.

   Наші майстри проводять заміну старої плати управління на нову ВДУ-506С. Функції плати управління - це регулювання і підтримка зварювального струму в заданих межах при зварюванні штучним електродом або заданої напруги при зварюванні напівавтоматом. Завдяки вдосконаленню обладнання підвищується якість і точність зварювання, надійність і безперебійна робота пристрою. Замінити плату це тільки півсправи. Треба ще її правильно налаштувати. Фахівці високої кваліфікації, які мають багаторічний досвід грамотно виконають всі необхідні регулювання, настройки і проведуть випробування зварювального обладнання.

   На обладнання дається гарантія 12 місяців від майстерні по ремонту зварювального обладнання. Під час гарантійного терміну забезпечуємо безкоштовне відновлення працездатності або заміну апарату. Доставка по Україні транспортними компаніями.
   У нашому інтернет-магазині Remsvar можна купити відновлені зварювальні апарати ВДУ-505 і ВДУ-506 і інше зварювальне обладнання.

Консультації за телефонами:

(096) 305-86-85, (093) 279-07-08

Переваги зварювальних випрямлячів ВДУ-505 (506) в комплекті з напівавтоматом ПДГО-510 по відношенню до інверторного обладнання

Ваша заявка, повідомлення, коментар

Будь ласка, введіть Ваше ім'я
Будь ласка, введіть Ваш номер телефону
Будь ласка, введіть Вашу адресу електронної пошти Помилка в адресі пошти
Будь ласка, введіть Ваше повідомлення

Схема роботи ремонтної служби

1

1

Заявка на сайті або по телефону, детальна консультація менеджера →

2

2

Відправка апарату до ремонтної служби →

3

3

Діагностика апарата та узгодження кошторису ремонту →

4

4

Ремонт, тестування, оформлення гарантії →

5

5

Оплата вартості роботи →

6

6

Зворотня доставка апарату замовнику

Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Ми в соцмережах

Qr Code