Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
НАЯВНІСТЬ І ВАРТІСТЬ ТОВАРІВ ТА ПОСЛУГ УТОЧНЮЙТЕ У МЕНЕДЖЕРА НАШОГО МАГАЗИНУ !!!!!! 096-305-86-85, 093-279-07-08, remsvaroborudovanie@gmail.com, ГРАФІК РОБОТИ: 9: 00-17: 00, ПН-ПТ. ЗДОРОВ'Я ВАМ І ВАШИМ БЛИЗЬКИМ. БЕРЕЖІТЬ СЕБЕ!

Ремонт зварювального обладнання

remont svarochnogo remsvar

Якісний ремонт зварювального обладнання з гарантією!

Заявки на ремонт і модернізацію зварювального обладнання
приймаємо з усіх регіонів України!

  Ремонт промышленных сварочных аппаратовМи здійснюємо професійний ремонт зварювального устаткування будь-якого типу: промислові (ВДУ, ТДМ, УДГУ, УДГ, ВДМ і ін.) І побутові, зварювальні інвертори, апарати дугового зварювання, апарати контактно-точкового зварювання, споттери, апарати плазмового зварювання, апарати аргонодугового зварювання, зварювальні трактори, зварювальні автомати та напівавтомати, а також обладнання для орбітального зварювання труб.

  Перед початком ремонту, ми виконуємо діагностику і попередній розрахунок вартості. Широка база оригінальних запчастин, і їх аналогів допомагають нам зробити ремонт в найкоротші терміни. Можливий, як по блоках, так і поелементний ремонт. Контроль якості встановлених запчастин, ретельні випробування апаратів після ремонту. Виготовляємо зварювальне обладнання під замовлення.Ремонт сварочного оборудования Сэлма

Ремонт полуавтоматов Буран-315  Пропонуємо спеціалізований ремонт зварювальних напівавтоматів Енергія Зварка, зварювального обладнання виробництва СРСР, Селма, Патон, Jasic, ДнепроWelding, Tesla та ін. Ґрунтуючись на даних діагностики, наші фахівці відремонтують або замінять пошкоджені вузли та деталі, налаштують і відрегулюють обладнання.

  Налагоджено ремонт багатопостових зварювальних випрямлячів від будь-яких виробників: ВДМ-1001, 1002, 1201, 1202, 1600, 1601 і ін. Багатопостові зварювальні випрямлячі призначені для комплектації зварювальних постів ручного дугового зварювання покритими електродами на постійному струмі виробів з вуглецевих і легованих сталей.

vdm1601При виконанні ремонтних робіт необхідно враховувати особливості такого обладнання. Так, режим роботи кожного поста повинен бути незалежним від режимів роботи інших постів, вихідна напруга випрямляча не повинно змінюватися при зміні струму навантаження у всьому діапазоні, тобто він повинен володіти жорсткими характеристиками. Режим зварювання при централізованому живленні від багатопостового випрямляча регулюють на кожному робочому місці незалежно.
У перелік послуг, що надаються входять ремонти: силового трансформатора, випрямного модуля, корпусу, схеми управління. Якщо вийшов з ладу ваш многопостовой випрямляч, не поспішайте купувати новий. Ремонт - це вигідне рішення, яке дозволить вам заощадити значну суму на покупці нового обладнання.

Рекомендації до питання ремонту ВДУ 506 в комплекті з напівавтоматом ПДГО-510

Модернізуємо промислові зварювальні випрямлячі ВДУ-505 і ВДУ-506 Модернизация промышленных сварочных аппаратов ВДУ-506заміною штатної (на старій елементній базі) на нову плату управління ВДУ-506С. Потім проводимо доскональну настройку, тестування і випробування апарату. Функції плати управління - це регулювання і підтримання зварювального струму в заданих межах при зварюванні штучним електродом або заданої напруги при зварюванні напівавтоматом. Завдяки вдосконаленню обладнання підвищується якість і точність зварювання, надійність і безперебійна робота пристрою, тривалість експлуатації.

  На обладнання надається гарантія 6-12 місяців. Доставка по Україні кур'єрськими службами. Можливо доставка обладнання в ремонт і з ремонту нашим транспортом.

З розцінками на ремонт Ви можете ознайомитися нижче:

Найменування зварювального обладнання Ціна
Трансформаторні джерела від 500 грн
На тороідальному сердечнику від 700 грн
Зварювальний напівавтомат від 500 грн
Зварювальний інвертор від 500 грн
Зварювальний пальник від 400 грн
Промислове зварювальне обладнання від 700 грн
Модернізація зварювального обладнання   договірна  
Пуско-зарядний пристрій від 500 грн
Тестування 150 грн

Знаходимося в м Кам'янському (Дніпродзержинську). Наші контакти

Тел.: 096-305-86-85, 093-279-07-08

 

Ваша заявка, повідомлення, коментар

Будь ласка, введіть Ваше ім'я
Будь ласка, введіть Ваш номер телефону
Будь ласка, введіть Вашу адресу електронної пошти Помилка в адресі пошти
Будь ласка, введіть Ваше повідомлення

Схема роботи ремонтної служби

1

1

Заявка на сайті або по телефону, детальна консультація менеджера →

2

2

Відправка апарату до ремонтної служби →

3

3

Діагностика апарата та узгодження кошторису ремонту →

4

4

Ремонт, тестування, оформлення гарантії →

5

5

Оплата вартості роботи →

6

6

Зворотня доставка апарату замовнику

 

Copyright MAXXmarketing GmbH
JoomShopping Download & Support
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Ми в соцмережах

Qr Code