Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
НАЯВНІСТЬ І ВАРТІСТЬ ТОВАРІВ ТА ПОСЛУГ УТОЧНЮЙТЕ У МЕНЕДЖЕРА НАШОГО МАГАЗИНУ !!!!!! 096-305-86-85, 093-279-07-08, remsvaroborudovanie@gmail.com, ГРАФІК РОБОТИ: 9: 00-17: 00, ПН-ПТ. ЗДОРОВ'Я ВАМ І ВАШИМ БЛИЗЬКИМ. БЕРЕЖІТЬ СЕБЕ!

Зварювальне обладнання та зварювання

Без зварювального процесу неможливо уявити собі жодний будівельний майданчик, промислове виробництво або рішення будь-яких побутових питань, і тому немає нічого дивного в тому, що зварювальне обладнання має постійний попит. Сьогодні в арсеналі зварників знаходиться безліч способів і методів зварювання: з використанням електродних або графітових стрижнів з відмінними провідними властивостями, із застосуванням спеціальних зварювальних дротів, а також на основі газових, плазмових, лазерних та інших технологій.

Сварочное оборудование

 

Види зварювального обладнання і методів зварювання

 

Електродугове зварювання. Один із способів з'єднання деталей електричною дугою за допомогою зварювального трансформатора. Температура дуги досягає значень більше 5000 градусів - це вище за температуру плавлення будь-якого відомого металу.

Схема газового зварюванняНапівавтоматичне зварювання. Процес зварювання, при якому електрод у вигляді зварювального дроту подається безперервно в місце зварювання з обраною швидкістю, куди також надходить активний або інертний газ для захисту розплаву металу від негативного впливу повітряного середовища. Детальніше про напівавтомати тут.

Ручне дугове зварювання (mma). Здійснення зварювального процесу за допомогою покритого металевого електрода. Ручне дугове зварювання відноситься до найбільш старого і універсального методу дугового зварювання.

Зварювання під флюсом. Обладнання за даною технологією працює за методом зварювання електричною дугою. Утворювана між деталлю і нескінченним електродом дуга не помітна, так як вона разом з ванною розплавленого металу знаходиться під шаром зернистого флюсу. Шлак з розплавленого флюсу здійснює захист зони зварювання від впливу атмосфери.

Газополум'яне зварювання. Обладнання газополум'яного зварювання забезпечує плавлення основного металу і присадочного матеріалу у відкритому полум'ї пальника. Постійна робота такого пальника забезпечується подачею одного або суміші горючих газів (рідини) в суміші з киснем.

Електрошлакове зварювання. В основі роботи обладнання електрошлакового зварювання лежить принцип провідності розплавленого шлаку, в обсязі якого виділяється теплота при проходженні зварювального струму. Електрод з основним металом пов'язаний через розплавлений шлак електрично. Завдяки теплоті, що виділяється в шлакової ванні, температура піднімається вище плавлення металів. В результаті, кромки основного металу з електродом оплавляються і стікають на дно розплаву з утворенням ванни розплавленого металу.

Термітне зварювання. Технологія термітного зварювання забезпечується порошкоподібною сумішшю магнію або алюмінію при з'єднанні з окалиною заліза. В процесі реакції алюміній відновлює залізо з окалини з виділенням величезної кількості тепла.

Аргонодугове зварювання (TIG). Здійснюється в середовищі аргону - інертного газу. Може проводитися за допомогою плавкого або неплавкого електроду (застосовується зазвичай вольфрамовий електрод).

Плазмове зварювання. В такому обладнанні для розплавлення металу і присадки використовується потік високотемпературної плазмової дуги. Технологія плазмового зварювання багато в чому нагадує аргонодугове зварювання.

Електронно-променеве зварювання. Для здійснення даного виду зварювання застосовується обладнання, що перетворює кінетичну енергію спрямованого в зону обробки пучка електронів в теплову.Схема электронно-променевого зварювання

Лазерне зварювання. Сутність роботи лазерного обладнання полягає в використанні енергії лазерного променя, який можна сконцентрувати і сфокусувати за допомогою оптичних лінз на невеликій ділянці.

Контактне зварювання (стикове зварювання опором). Обладнання, яке забезпечує утворення нероз'ємних з'єднань металевих виробів методом нагріву їх електричним струмом, що проходить крізь них при пластичної деформації зусиллям стиснення зони з'єднання. При контактному зварюванні вирішальна роль належить електричному опору зони з'єднання, що є підставою для другої назви - електричне стикове зварювання опором.

Точкове зварювання. Є різновидом контактного зварювання, методом з'єднання деталей по окремих дільницях зіткнення, обмеженим площею робочих торців електродів, які передають зусилля стиснення і підводять електричний струм.

Стикове зварювання. Спеціальне обладнання стикового зварювання використовується для з'єднання деталей з ПВХ, поліетилену, полибутена по площині торкання. Деталі (фітинги, труби) між собою при нагріванні легко зварюються.Схема стикового зварювання

Стикове зварювання безперервним оплавленням. Обладнання контактного стикового зварювання забезпечує ефективну технологію з'єднання стрижнів в результаті підключення до них електричної напруги і при подальшому зіткненні утворюють електричний замкнений ланцюг.

Дифузійне зварювання. Обладнання дифузійного зварювання забезпечує з'єднання деталей за рахунок здавлювання і нагріву деталей, що з'єднуються без розплавлення основного металу. Зварювання відбувається в результаті пластичної деформації наявних мікронерівностей на поверхні зварюваних виробів при температурах нижче значень температури плавлення.

Зварювання високочастотними струмами. Особливість обладнання зварювання високочастотними струмами є забезпечення суттєвого концентрування електромагнітної енергії в поверхневих шарах вироба, що нагрівається і виділення теплової енергії в масі оброблюваного металу внаслідок ефекту близькості і поверхневого ефекту.

Процес зварювання тертям є різновидом зварювання тиском, нагрів при якому здійснюється тертям при переміщенні (обертанні) будь-якої частини зварюваного виробу.

Сварочные средства защитыОднак для виконання якісного зварювального процесу основного обладнання буде недостатньо, тому дуже важливо правильно підібрати для цього додаткове обладнання, оснащення та витратні матеріали. До них відносяться електроди, щітки для знімання шлаку, зварювальні маски, клеми заземлення, тримачі електродів, електричні кабелі, дріт, протяжні ролики й пальники та інші необхідні елементи. Від правильно обраного обладнання, як основного, так і додаткового, залежить якість зварного з'єднання і шва.

 

Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Ми в соцмережах

Qr Code