Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
НАЯВНІСТЬ І ВАРТІСТЬ ТОВАРІВ ТА ПОСЛУГ УТОЧНЮЙТЕ У МЕНЕДЖЕРА НАШОГО МАГАЗИНУ !!!!!! 096-305-86-85, 093-279-07-08, remsvaroborudovanie@gmail.com, ГРАФІК РОБОТИ: 9: 00-17: 00, ПН-ПТ. ЗДОРОВ'Я ВАМ І ВАШИМ БЛИЗЬКИМ. БЕРЕЖІТЬ СЕБЕ!

Про нас

Про магазин зварювального устаткування і зварювальних послуг - Remsvar

  Наше підприємство працює з 2004 року в сфері зварювальних послуг: ремонт, модернізація, періодичне технічне обслуговування промислового і побутового зварювального обладнання (№ свідоцтва 2633405414 від 16.08.2004 р). Фахівці високої кваліфікації можуть виконати діагностику, капітальний ремонт, настройку та модернізацію промислових зварювальних апаратів ВДУ 505 і ВДУ 506. Ми також виконуємо ремонт пуско-зарядних пристроїв, апаратів плазмового різання і контактного зварювання, ремонт зварювальних рукавів (пальників), підготовку та комплектацію комунікацій. Виготовляємо під замовлення зварювальне обладнання. Виробляємо і ремонтуємо силові діодні блоки і виконуємо інші послуги.

  Наша команда професіоналів виконує всі види ремонтних робіт швидко і якісно. Замовлення приймаємо з усієї України і не тільки. Доставка обладнання будь-якої зручної транспортної компанією.

Контактні телефони: (096) 305-86-85  -  Viber, (093) 279-07-08.

Режим роботи: Понеділок-П'ятниця, з 9:00 до 17:00

  Запрошуємо Вас відвідати наш інтернет-магазин Remsvar з великим асортиментом нового зварювального устаткування і такого, що було в експлуатації, але відновленого і з гарантією. Ми можемо запропонувати Вам повну гаму обладнання для зварювання та різання, різне допоміжне обладнання. Це - зварювальні трансформатори, випрямлячі, апарати для ручного дугового зварювання, напівавтомати, автомати і несучі конструкції для механізації зварювання і різання, апарати для аргонодугового зварювання, апарати для повітряно-плазмового різання. А також у продажу і комплектуючі.

   Інтернет - магазин Remsvar має дуже важливий плюс в тому, що весь наш товар має гарантію якості від світових виробників зварювального обладнання.

Співробітництво

   Пропонуємо співпрацю виробникам і дистриб'юторам зварювального обладнання в плані гарантійного та післягарантійного обслуговування зварювального устаткування.

Наші контакти

Remsvar - це гарантія на всі види робіт і прийнятні ціни!

  Нашими клієнтами є такі відомі українські підприємства, як ТОВ Проммашцентр, ТОВ ЗВВЗ-монтаж, ТОВ ЦентрРезервуарСервис, СК Ольвія, Світловодський завод металоконструкцій, ЗСК Конгрейд і ін., А також приватні підприємці та приватні особи.

  Стратегічний пріоритет компанії - це розробка комплексних рішень в галузі зварювання на основі новітніх технологій, в тому числі в області автоматизації і механізації зварювальних процесів. Це дозволяє нашим клієнтам підвищувати продуктивність праці, поліпшувати якість і умови праці, а також просто отримувати задоволення від роботи.

 

Ваша заявка, повідомлення, коментар

Будь ласка, введіть Ваше ім'я
Будь ласка, введіть Ваш номер телефону
Будь ласка, введіть Вашу адресу електронної пошти Помилка в адресі пошти
Будь ласка, введіть Ваше повідомлення

  

Схема роботи ремонтної служби

1

1

Заявка на сайті або по телефону, детальна консультація менеджера →

2

2

Відправка апарату до ремонтної служби →

3

3

Діагностика апарата та узгодження кошторису ремонту →

4

4

Ремонт, тестування, оформлення гарантії →

5

5

Оплата вартості роботи →

6

6

Зворотня доставка апарату замовнику

Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Ми в соцмережах

Qr Code