Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
НАЯВНІСТЬ І ВАРТІСТЬ ТОВАРІВ ТА ПОСЛУГ УТОЧНЮЙТЕ У МЕНЕДЖЕРА НАШОГО МАГАЗИНУ !!!!!! 096-305-86-85, 093-279-07-08, remsvaroborudovanie@gmail.com, ГРАФІК РОБОТИ: 9: 00-17: 00, ПН-ПТ. ЗДОРОВ'Я ВАМ І ВАШИМ БЛИЗЬКИМ. БЕРЕЖІТЬ СЕБЕ!

Подаючі механізми

   Значно підвищити якість зварного шва, а також продуктивність праці дозволяють апарати для напівавтоматичного зварювання. Подаючий механізм є одним з головних елементів зварювального напівавтомата.
Якщо раніше це було простий тягнучий або штовхаючий пристрій, то сьогодні такий механізм може виконувати безліч функцій. Керують роботою і контролюють параметри подаючого механізму електронні системи, що дуже спрощує зварювальний процес.

Пристрій механізму подачі дроту

  За способом протягання дроту подаючі пристрої можна розділити на три групи:
1. Штовхаючий механізм подачі зварювального дроту. Він розташовується на корпусі зварювальної установки або окремо. Завдяки цьому знижується навантаження на зварника і не відбувається ускладнення пальника. Це найпоширеніший спосіб.
2. Тягнучий механізм розміщений безпосередньо в робочому пальнику і здійснює витяжку дроту на себе. Відрізняється меншою продуктивністю.
3. Комбінований спосіб зустрічається ще рідше, він оснащується і тягнучим, і штовхаючим приводом.

   Залежно від діаметра дроту застосовують 2-х і 4-х роликові схеми. Перша складається з провідного і притискного ролика і використовується для дроту невеликого діаметру (1-1,2 мм). Для роботи з більш товстим витратним матеріалом, в тому числі і з порошковими дротами, використовують схему з чотирма роликами (2 провідних і 2 притискних). Таке обладнання дозволяє здійснювати більш стабільну подачу дроту в зону зварювання навіть при значній відстані механізму від пальника.
Завдяки притиснення дроту між роликами і здійснюється її просування. Притискні ролики зазвичай мають гладку поверхню, а на провідні наносяться калібровані канавки. Ширина канавки повинна відповідати діаметру дроту, максимальне перевищення допускається 0,03 мм від діаметра дроту. Канавки в провідних роликах повинні мати форму, яка виключає пошкодження дроту. Рекомендується трапецевидная форма під кутом 30°.

Сучасні установки для подачі дроту

  Це складні електронні пристрої, що дозволяють істотно спростити процес зварювання.
Пульт для керування механізмом поєднується з пальником. Більшість сучасних пристроїв можуть працювати в 2-х або 4-тактному режимі. У першому випадку подача дроту починається в момент натискання на кнопку і закінчується при її відпусканні. У другому включення здійснюється короткочасному натисканні на кнопку, при необхідності відключення потрібно натиснути на клавішу повторно.
Практично всі пристрої можуть працювати в режимах "Довгі/короткі шви".
Якщо передбачається робота з порошковим дротом, обов'язково переконайтеся в тому, що придбаний механізм може працювати в такому режимі.
Електронні системи управління забезпечують і інші необхідні функції:
- Стабілізація швидкості подачі дроту.
- Можливість плавного регулювання швидкості.
- Багато моделей мають функцію пам'яті, яка дозволяє запам'ятати до 10 програм застосовуваних зварювальних режимів.
- Функція холодної протягання спрощує доставку дроту в пальник (працює в період проходження дроту через рукав).
- Регулювання часу продувки газу до і після зварювання.
- Регулювання часу відпалу зварювального дроту.
Управляти такими установками досить просто. Для зручності контролю за поточними параметрами пристрою подачі дроту застосовуються індикатори та дисплеї. Вони допомагають отримати всю необхідну інформацію.

Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Ми в соцмережах

Qr Code