Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
НАЯВНІСТЬ І ВАРТІСТЬ ТОВАРІВ ТА ПОСЛУГ УТОЧНЮЙТЕ У МЕНЕДЖЕРА НАШОГО МАГАЗИНУ !!!!!! 096-305-86-85, 093-279-07-08, remsvaroborudovanie@gmail.com, ГРАФІК РОБОТИ: 9: 00-17: 00, ПН-ПТ. ЗДОРОВ'Я ВАМ І ВАШИМ БЛИЗЬКИМ. БЕРЕЖІТЬ СЕБЕ!

Ремонт зварювальних рукавів (пальників)

 

   Наша компанія здійснює професійний ремонт зварювальних рукавів (пальників), відновлення, доукомплектація комплектуючими різних виробників.

  Пальники напівавтоматів забезпечуються шлангами для направлення електродного дроту при його подачі. Довжина шлангів 3-5 метрів. При зварюванні дротом з м'яких сплавів (наприклад, алюмінієвих) шланги виготовляють довжиною 1,5-2,0 м. В зварювальному пальнику для дугового зварювання електродом, в середовищі захисного газу зварювальний дріт подається в пальник через гнучкий направляючий шланг зі спіраллю, а потім виходить з мундштука. Захисний газ виходить назовні в зону зварювання через канал для його подачі і сопло. Змінні канали для подачі дроту дозволяють значно підвищити термін служби зварювальних пальників зі шлангами при заміні забруднених каналів. При цьому спрощується очищення тракту подачі дроту. Такі шланги мають каркасну спіраль для розміщення змінних каналів.
   Для проштовхування або протягування електродного дроту через шланг подаючий механізм (в залежності від системи) розвиває тягове зусилля 100-200 Н. При утворенні подаючим шлангом петлі це зусилля зростає в 1,5 рази. Внутрішнє забруднення каналу шланга у багато разів перевищує тягове зусилля на подаючий механізм, аж до припинення подачі електродного дроту. При цьому навантаження на електропривод різко зростає і може вивести його з ладу. Якщо електродний дріт нерівномірно надходить в тримач, значить може бути засмічений канал спіралі. Заїдання і поганий контакт і "примерзання" електродного дроту в наконечнику може бути викликано підгоранням наконечника, наявністю бризок. Необхідно провести чистку, підігнути чобіток наконечника для кращого контакту або замінити наконечник.
   Ремонт зварювальних пальників включає:
- усунення бризок на зовнішніх поверхнях мундштуків, наконечників і корпусу пальника;
- прочищення і продування каналів мундштуків;
- створення правильної форми полум'я калібруванням вихідних каналів мундштуків;
- усунення нещільності в сальниках вентилів, в місцях приєднання шлангових ніпелів до штуцерів пальника;
- усунення засмічень в каналах наконечника;
- ремонт (заміна) зношених і пошкоджених деталей: мундштуків, інжекторів, маховичков вентилів, гайок для кріплення маховичків, сопел, наконечників;
- усунення нещільності в місцях з'єднань з корпусом пальника, гумового кільця наконечника з корпусом пальника, в місцях пайки трубок з корпусом, штуцерами, ніпеля і змішувальної камери з трубкою підведення горючої суміші;
- усунення засмічень в каналах корпусу пальника.

Ремонт зварювальних пальників, шланг-пакетів

   Технічне обслуговування електрозварювального обладнання у виробничих умовах складається з щоденних і періодичних перевірок. Перед початком роботи необхідно перевіряти надійність приєднання зварювальних кабелів до джерела живлення і зварювального пальника, проводити огляд і перевірку стану всіх зовнішніх з'єднань, ізоляції проводів, струмопроводів, мундштуків, шлангів напівавтоматів, герметичність водяних і газових комунікацій.

  Замовити послуги з ремонту зварювальних пальників, доукомплектації комплектуючими від різних виробників, а також захисними чохлами для зварювального рукава Ви можете у нас в інтернет-магазині "Remsvar": ремонт зварювальних рукавів, шланг-пакетів напівавтоматів і ремонт рукавів, шланг-пакетів плазмотронов або заповнити форму заявки, натиснувши кнопку "Відправити повідомлення" нижче.  

Ваша заявка, повідомлення, коментар

Будь ласка, введіть Ваше ім'я
Будь ласка, введіть Ваш номер телефону
Будь ласка, введіть Вашу адресу електронної пошти Помилка в адресі пошти
Будь ласка, введіть Ваше повідомлення

   При необхідності отримати консультацію зв'яжіться з нашими менеджерами за телефонами:

096-305-86-85,  093-279-07-08

   Доставка по Україні "Новою поштою" або будь-який інший зручною транспортною компанією.

Схема роботи ремонтної служби

1

1

Заявка на сайті або по телефону, детальна консультація менеджера →

2

2

Відправка апарату до ремонтної служби →

3

3

Діагностика апарата та узгодження кошторису ремонту →

4

4

Ремонт, тестування, оформлення гарантії →

5

5

Оплата вартості роботи →

6

6

Зворотня доставка апарату замовнику

Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Ми в соцмережах

Qr Code