Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
НАЯВНІСТЬ І ВАРТІСТЬ ТОВАРІВ ТА ПОСЛУГ УТОЧНЮЙТЕ У МЕНЕДЖЕРА НАШОГО МАГАЗИНУ !!!!!! 096-305-86-85, 093-279-07-08, remsvaroborudovanie@gmail.com, ГРАФІК РОБОТИ: 9: 00-17: 00, ПН-ПТ. ЗДОРОВ'Я ВАМ І ВАШИМ БЛИЗЬКИМ. БЕРЕЖІТЬ СЕБЕ!

Ремонт промислового зварювального обладнання

Виготовлення металоконструкцій будь-якої складності

   Одна зі сфер нашої діяльності - виготовлення металоконструкцій будь-якої складності з нержавіючої сталі, чорного і кольорового металу, в тому числі - алюмінію. Компанія "Remsvar" має великі можливості - велика виробнича потужність дозволяє охопити весь спектр зварювальних і монтажних робіт.

   У нас ви можете замовити виготовлення металоконструкцій, починаючи від стелажів, сходів, навісів і закінчуючи будівництвом швидкомонтованих будинків «під ключ» по всій Україні від стадії створення проекту до облагородження і облаштування прилеглої до готового об'єкта території. Ми також проектуємо, виробляємо, впроваджуємо інженерні системи будь-якої складності, підключаємо готові будови до комунікацій, здійснюємо монтаж металоконструкцій на високому професійному рівні.

Изготовление металлоконструкций

    Найважливішою умовою для якісного виготовлення металоконструкції є суворе дотримання технології збірки і зварювання. При зборці металевого виробу під зварювання велика увага приділяється правильній обробробці кромок виробів, які зварюються. Це, перш за все, достатня зачистка, правильна величина зазорів і відсутність зміщення кромок, а також відсутність перекосів деталей, що зварюються. Неправильне оброблення кромок тягне за собою появу дефектів при зварюванні. При малому куті скосу кромок в процесі зварювання можливі непровари кореня шва. При великому куті скосу кромок збільшується кількість наплавленого металу, що призводить до появи великих внутрішніх напружень, деформацій і тріщин. Погана зачистка зварювальних кромок може стати причиною появи ряду дефектів у зварному шві: пор, шлакових включень, несплавлення та інших. Перед зварюванням кромки повинні очищатися від окалини, іржі, масла, вологи і бруду. Неправильна величина зазорів при збиранні зварювальних елементів призводить в процесі зварювання до отримання прожогов або непровари.

  Збірка деталей під зварювання не у відповідності з кресленнями є дуже небезпечним дефектом, так як найчастіше цей дефект невиправний. Правильність збірки перевіряється шляхом обміру зібраних елементів і співставлення отриманих результатів з кресленням.

   Завдяки великому досвіду та високої відповідальності наших майстрів металеві конструкції виготовляються в затверджений термін. Вони міцні і надійні в експлуатації. Для перевірки на міцність виробу проводяться механічні випробування. Компанія «Remsvar» дає гарантію на виготовлені металоконструкції та на всі виконані роботи.

 

Ваша заявка, повідомлення, коментар

Будь ласка, введіть Ваше ім'я
Будь ласка, введіть Ваш номер телефону
Будь ласка, введіть Вашу адресу електронної пошти Помилка в адресі пошти
Будь ласка, введіть Ваше повідомлення

Copyright MAXXmarketing GmbH
JoomShopping Download & Support
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Ми в соцмережах

Qr Code