Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
НАЯВНІСТЬ І ВАРТІСТЬ ТОВАРІВ ТА ПОСЛУГ УТОЧНЮЙТЕ У МЕНЕДЖЕРА НАШОГО МАГАЗИНУ !!!!!! 096-305-86-85, 093-279-07-08, remsvaroborudovanie@gmail.com, ГРАФІК РОБОТИ: 9: 00-17: 00, ПН-ПТ. ЗДОРОВ'Я ВАМ І ВАШИМ БЛИЗЬКИМ. БЕРЕЖІТЬ СЕБЕ!

Розпродаж зварювального обладнання б/у

Виробництво діодних мостів

   Пропонуємо виготовлення діодних мостів за розмірами вашого зразка. Використовуємо більш надійні, потужні діоди.

Ціна 4000 грн.

Надёжные мощные диоды

   

Випрямний блок може бути виконаний як з окремих силових діодів, так і у вигляді діодної збірки (монолітної конструкції).

Виробляємо силові діодні модулі з широким діапазоном зварювального струму від 100А до 2000А для комплектації зварювального устаткування. Для виготовлення діодних мостів використовуються потужні силові діоди Д-161, Д-200, Д-253, а також лавинні діоди ВЛ-200, ВЛ-320.

Лавинні діоди відрізняються від силових випрямних діодів тим, що вони витримують значні перенапруги і після зняття напруги відновлюють свої параметри.

Діоди ВЛ застосовуються в якості випрямних і розмагнічующих діодів, для запобігання згубного впливу комутаційних перенапруг, в низьковольтних випрямлячах зварювального і гальванічного обладнання, в напівкерованих або некерованих випрямних мостах, а також в електрогенераторах промисловості і транспорту.

Для відводу тепла діоди збирають з охолоджувачами (радіаторами) за допомогою нарізного сполучення.

 

Ваша заявка, повідомлення, коментар

Будь ласка, введіть Ваше ім'я
Будь ласка, введіть Ваш номер телефону
Будь ласка, введіть Вашу адресу електронної пошти Помилка в адресі пошти
Будь ласка, введіть Ваше повідомлення

Copyright MAXXmarketing GmbH
JoomShopping Download & Support
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Qr Code