Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
НАЯВНІСТЬ І ВАРТІСТЬ ТОВАРІВ ТА ПОСЛУГ УТОЧНЮЙТЕ У МЕНЕДЖЕРА НАШОГО МАГАЗИНУ !!!!!! 096-305-86-85, 093-279-07-08, remsvaroborudovanie@gmail.com, ГРАФІК РОБОТИ: 9: 00-17: 00, ПН-ПТ. ЗДОРОВ'Я ВАМ І ВАШИМ БЛИЗЬКИМ. БЕРЕЖІТЬ СЕБЕ!

Ремонт промислового зварювального обладнання

Зварювальний апарат ВДМ-6303

Зварювальний апарат ВДМ-6303 надійшов у майстерню з декількома несправностями через відсутність періодичного технічного контролю та обслуговування обладнання. Була проведена чистка апарату, ревізія, заміна деталей і вузлів, що вийшли з ладу в результаті неправильної експлуатації. Виконано ремонт первинної (мережевої) і вторинної обмоток силового трансформатора. Проведено фарбування корпусу і нанесення необхідних маркувань.

ESAB Mig 5000i з подаючим механізмом

"Підлікували" зварювальний апарат ESAB Mig 5000i з подаючим механізмом. Крім чищення і ревізії апарату був виконаний ремонт циркуляційного насоса блоку рідинного охолодження і заміна з'єднувального тракту системи охолодження в подаючем пристрої з швидкороз'ємними сполуками. Ця модель належить до тих апаратів, які побудовані на контролері з хорошою якісною індикацією, зокрема, індикацією істинної напруги, індикацією істинної швидкості подачі дроту. У цих апаратах є можливість їх використовувати відповідно до табличних даних, розроблених дослідницькими інститутами в галузі зварювання.
У всій решті апаратурі, в якій немає такої індикації, і яка умовно приблизна - таких можливостей немає. Тобто реально зварювальник досвідченим шляхом вибирає режим зварювання того чи іншого металу, в тому чи іншому просторовому положенні, спираючись на свій досвід, на свою суб'єктивну думку, а не продукт роботи дослідних інститутів.

Машина точкова конденсаторна МТК-2201

Роботи, виконані з відновлення машини точкової конденсаторної МТК-2201.

 1. Ремонт мембранно-виконавчого механізму
2. Заміна мембрани
3. Ремонт поршня штока ММ (зварювання)
4. Заміна електролітичних конденсаторів в блоці живлення
5. Ремонт випрямного модуля
6. Ремонт випрямного резистивно-ємнісного модуля (заміна 5 діодів, 1 резистора, 1 конденсатора)
7. Впорядкування сполучних ліній ланцюга управління
8. Ремонт захисного скла комутаційної панелі
9. Ремонт лічильника циклів зварювання
10. Ремонт і настройка захисних блокувань

Jasic mig-315f з напівавтоматом Jasic wf-21

Зварювальний апарат Jasic mig-315f з напівавтоматом Jasic wf-21 прибув в ремонт з обривом контрольного кабелю. Обрив стався в результаті механічного пошкодження, яке виникло в наслідок переміщення подаючого механізму напівавтомата з 15 кг касетою за допомогою підтягування його за комунікації. Ця несправність не виникла б, якби зварювальники дбайливо ставилися до обладнання і не переміщали б апарат таким способом. Якщо постійно смикати за комунікації, то їх не вбереже від розривів навіть наявність фіксуючої скоби. Комунікації треба переміщати тільки одночасно з напівавтоматом, при цьому постійно їх розрівнюючи.
Дана модель від бренду Jasic досить надійна, незважаючи на дуже високу ступінь забрудненості апарат продовжував працювати. У майстерні була виконана чистка і ревізія апарату. Комунікації вкоротили, перепаяли і зміцнили.

Зварювальний напівавтомат ПДГ-312-2 У3 Селма

В майстерню надійшов зварювальний напівавтомат ПДГ-312-2 У3 Селма 1992 року випуску. Те, що даний апарат пропрацював 30 років в режимі активної експлуатації говорить про його надійність - це, безумовно, плюс. А мінус полягає в тому, що дана модель дуже незручна в ремонті. Треба повністю розібрати апарат на деталі, щоб дістатися у важкодоступні місця.
Наступні серії напівавтоматів Селма зручніші в ремонті, так як мають більш вдалу компоновку і більш вдалі схемні рішення, при цьому залишаючись дуже надійними апаратами.

Зварювальний випрямляч ВД-310

Ось такий зварювальний апарат прибув до нас в ремонт ... Цей апарат далеко не динозавр, ВД-310 рік випуску 2014, просто довели до такого стану, хороша ревізія, своєчасне обслуговування і прослужить ще років 20.

Шафа управління зварювального трактора

Виконано заміну контакторів шафи управління зварювального трактора.

Трансформаторний напівавтомат СПАВ-01

Даний зварювальний трансформаторний напівавтомат СПАР-01 1985 року випуску використовується для виконання зварювальних робіт на СТО. Зварювальник дуже задоволений роботою цього апарату і віддає перевагу йому, ніж новим напівавтоматам інверторного типу.
В ремонт прибув із зауваженням на неякісне зварювання тонкого металу. Після проведення діагностики причина виявилася не в ньому, а в тому, що в мережі була напруга 430 В, замість 380 В. Після відновлення напруги в мережі зварювальний напівавтомат СПАР-01 почав знову варити тонкий метал, працює відмінно, що говорить про надійність такої моделі .

Зварювальний випрямляч КИУ-1201

Заміна вольтметра і амперметра зварювального випрямляча КИУ-1201.

Відновлення планок жалюзі корпусу зварювального випрямляча КИУ-1201.

Комплекти ВДУ-506 з ПДГО-510

В ремонт прибули комплекти ВДУ-506 з ПДГО 510.
Були виконані такі роботи:
- ревізія апаратів,
- ремонт плати управління ВДУ-506,
- заміна кнопки "пуск-стоп" ВДУ-506,
- ремонт гальмівного пристрою ПДГО-510,
- заміна електропневмоклапана ПДГО-510,
- настройка апаратів.

Зварювальний напівавтомат W-Master MIG-280S

Зварювальний апарат напівавтомат W-Master MIG-280S. Виконано ремонт плати управління та заміна кнопки включення.

Зварювальний апарат Jasic CUT-100

А ось ще ремонт плати управління зварювального апарату Jasic CUT-100. Як при такому стані плати управління апарат взагалі міг працювати?

Зварювальний трансформатор ТДМ-401

До нас надійшов в ремонт зварювальний апарат ТДМ-401 У3 1984 року випуску з наступною несправністю: закорочуванням вивіду початку мережевої обмотки на зовнішні витки трансформатора (довелося розрізати знизу сердечник, знімати і перемотувати мережеву обмотку). Несправність виникла внаслідок механічного пошкодження і сильної забрудненості апарату. Якби апарат регулярно проходив техобслуговування: відкривався, обдувався, проводилося обтягування кріплень і ревізія, то такої несправності б не сталося. З 1984 року при інтенсивній експлуатації апарату ТДМ-401 У3 - це його перший ремонт. Інверторні зварювальні апарати стільки "не живуть". Зварювальний трансформатор, в порівнянні з інвертором, має тільки два недоліки: більше важить і є зварювальним апаратом змінного струму. Але свої функції зі зварювання металу він виконує.

Зварювальний апарат Теш-3001

Ось такий гігант прибув до нас в ремонт - трансформатор зварювального апарата Теш-3001 для електрошлакового зварювання.

Зварювальний апарат Einhell EURO SGA 150

Зварювальний апарат Einhell EURO SGA 150. Виконана ревізія апарату, ремонт зварювального пальника.

Зварювальний апарат ESAB Smashweld 140

Зварювальний апарат ESAB Smashweld 140. Виконана ревізія апарату, заміна пускача з блоком контактів, конденсаторів, вентилятора.

Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Qr Code