Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
НАЯВНІСТЬ І ВАРТІСТЬ ТОВАРІВ ТА ПОСЛУГ УТОЧНЮЙТЕ У МЕНЕДЖЕРА НАШОГО МАГАЗИНУ !!!!!! 096-305-86-85, 093-279-07-08, remsvaroborudovanie@gmail.com, ГРАФІК РОБОТИ: 9: 00-17: 00, ПН-ПТ. ЗДОРОВ'Я ВАМ І ВАШИМ БЛИЗЬКИМ. БЕРЕЖІТЬ СЕБЕ!

Ремонт зварювальних трансформаторів

 

   Майстри нашої компанії виконують ремонт зварювальних трансформаторів, ремонт електричної частини і відновлення електроніки зварювальних апаратів різних марок.

   Можливі ознаки прояву несправностей зварювальних трансформаторів: надмірний нагрів і мимовільне відключення апарату, сильне гудіння трансформатора, споживання великого струму з мережі при відсутності навантаження, обрив зварювальної дуги і неможливість запалити її знову, низьке значення і погане регулювання зварювального струму. Широке застосування отримали в промисловості для ручного дугового зварювання трансформатори серії ТДМ, так як мають високі зварювальні показники. Але вони мають рухливі обмотки, які в роботі під впливом електромагнітних сил вібрують. Підвищена вібрація є основною причиною виходу їх з ладу. Найчастіше пошкоджується ізоляція обмоток апарату

Зварювальний майстерня
   Будь-який ремонт завжди починається з діагностики зварювального апарату. Наші майстри ретельно перевіряють і визначають місце пошкодження. Перш за все, перевіряються контакти на клемній колодці. Через поганий контакт, при проходженні через нього зварювального струму можливий перегрів підключених проводів. Це призводить до пошкодження ізоляції, короткого замикання в обмотках.
Перед ремонтом зварювального трансформатора обов'язково виконується перевірка на наявність короткого замикання між витками обмоток, а також листами магнітопровіда, між проводами і корпусом. У разі виявлення короткого замикання в витках обмоток проводиться локальне відновлення ізоляції або повне перемотування котушки проводом з вихідними значеннями діаметра перетину і кількістю витків. Це необхідно для збереження характеристик зварювального авппарата.

   В ремонт зварювальних трансформаторів також може входити заміна конденсаторів і інших елементів. Після ремонту і наладки проводиться випробування трансформатора, перевіряється його робота. На всіх режимах роботи повинне бути легке збудження і стійке горіння зварювальної дуги, хороше формування наплавленого валика при невеликому розбризкуванні металу.

Ремонт зварювальних трансформаторів

 

Зробити замовлення на ремонт зварювального обладнання можна, зателефонувавши нашим менеджерам за телефонами:

 096-305-86-85,  093-279-07-08

 а також можна відправити повідомлення на сторінці Контакти або, натиснувши кнопку
"Відправити повідомлення" нижче.

 

Ваша заявка, повідомлення, коментар

Будь ласка, введіть Ваше ім'я
Будь ласка, введіть Ваш номер телефону
Будь ласка, введіть Вашу адресу електронної пошти Помилка в адресі пошти
Будь ласка, введіть Ваше повідомлення

 

Схема роботи ремонтної служби

1

1

Заявка на сайті або по телефону, детальна консультація менеджера →

2

2

Відправка апарату до ремонтної служби →

3

3

Діагностика апарата та узгодження кошторису ремонту →

4

4

Ремонт, тестування, оформлення гарантії →

5

5

Оплата вартості роботи →

6

6

Зворотня доставка апарату замовнику

Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Ми в соцмережах

Qr Code