Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
НАЯВНІСТЬ І ВАРТІСТЬ ТОВАРІВ ТА ПОСЛУГ УТОЧНЮЙТЕ У МЕНЕДЖЕРА НАШОГО МАГАЗИНУ !!!!!! 096-305-86-85, 093-279-07-08, remsvaroborudovanie@gmail.com, ГРАФІК РОБОТИ: 9: 00-17: 00, ПН-ПТ. ЗДОРОВ'Я ВАМ І ВАШИМ БЛИЗЬКИМ. БЕРЕЖІТЬ СЕБЕ!

Опис

Jasic TIG-500P AC / DC (E312) - це зварювальний апарат інверторного типу для аргонодугового (TIG) і ручного дугового зварювання покритим електродом (MMA) на постійному і змінному струмі. Підійде для зварювання вуглецевих, нержавіючих і легованих сталей, а також міді, титану, алюмінію, магнію та інших високоміцних металів, і їх сплавів.

TIG-500P AC / DC (E312) - це вибір професіоналів, апарат високої потужності і продуктивності, який підійде для використання при наявності навантаження промислового масштабу. Це найпотужніший зварювальний апарат для аргонового зварювання з лінійки Jasic. Живиться від мережі 380В (3 фази). Зварювання на постійному і змінному струмі - ключова особливість TIG-500P AC/DC, що дозволяє варити широкий ряд матеріалів від різних видів сталі, титану до алюмінію і сплавів на його основі, але при цьому не роздувати штатний парк зварювальної техніки. Режим імпульсного зварювання знадобиться для роботи з тонкими матеріалами, оскільки вкладення тепла під час зварювання дозоване, за рахунок чого ризик виникнення деформацій і пережога зведений до мінімуму. Може застосовуватися для синхронної роботи з іншим зварювальним джерелом або ж як частина системи для роботизованого зварювання. Основу инверторной схеми складають транзистори IGBT типу, що гарантує відмовостійкість і високий ККД. Цифрове управління. Синергетичний алгоритм управління дозволяє легко підібрати потрібні параметри зварювального процесу та полегшити роботу зварювальника. Спочатку встановлено 20 режимів аргонодугового зварювання і додатково користувач може налаштувати і зберегти до 5 власних. Гарантована якість ММА-зварювання з легким підпалом дуги і мінімальним розбризкуванням. Цифрова індикація і сенсорна панель в Jasic TIG-500p AC DC дозволяє легко і швидко налаштовувати і регулювати всі параметри зварювання. Електронні компоненти зібрані в міцному корпусі, розрахованому на значні навантаження в процесі експлуатації. Повний захист по 6 параметрам для забезпечення надійності. Для більшої мобільності інвертор укомплектований колесами. Роз'єми для підключення пальника, блоку рідинного охолодження (БРО), а також інтерфейс для педалі ДУ винесені на нижню частину передньої панелі. Окремо на панель виведена індикація несправностей системи охолодження.

Модель Jasic TIG-500P AC/DC (E312) від Jasic TIG-500P AC/DC (J1210) відрізняється оновленим дизайном панелі управління, вдосконаленою елементної базою і розширеною комплектацією (додатково включена педаль дистанційного керування). Набір основних функцій у обох апаратів ідентичний.

Стандартний функціонал:

- режими зварювання: TIG AC, TIG DC, TIG Pulse AC, TIG Pulse DC, MMA AC, MMA DC
- робота на два і чотири такту (2T/4T)
- регульована частота пульсації і імпульс струму
- продування газом перед зварюванням і після нього
- регульований спаду струму після зварювання

 Характеристики

Вид зварювання/різання - MMA/TIG
Напруга живильної мережі - 380 В
Споживана потужність (повна) - 21 кВА
Споживана потужність (активна) - 17.85 кВт
Тип зварювального струму - AC/DC
Зварювальний струм TIG (min) - 30 А
Зварювальний струм TIG (max) - 500 А
Зварювальний струм MMA (min) - 36 А
Зварювальний струм MMA (max) - 400 А
Діаметр електрода TIG (min) - 1.6 мм
Діаметр електрода TIG (max) - 6.0 мм
Напруга холостого ходу - 68 В
Товщина зварюваного металу - 0.3 - 16 мм
ПВ (40 ° С) - 60%
Зварювальний струм (ПВ 100%) - 400 А
Спосіб збудження дуги високочастотний
Час продувки газом після зварювання - 2 - 20.0 з
ККД - 85%
Коефіцієнт потужності (cos φ) - 0.85
Клас ізоляції - H
Ступінь захисту - IP21S
Габаритні розміри (Д х Ш х В) 650 x 340 x 783 мм
Вага - 63 кг

Комплектація

- апарат Jasic TIG-500P AC/DC (E312) - 1 шт.
- педаль дистанційного управління - 1 шт.
- пальник WP-12 (рідинне охолодження) - 1 шт.
- клема маси з кабелем - 1 шт.
- паспорт (інструкція з експлуатації) - 1 шт.

Немає в наявності

Copyright MAXXmarketing GmbH
JoomShopping Download & Support
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Ми в соцмережах

Qr Code