Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
НАЯВНІСТЬ І ВАРТІСТЬ ТОВАРІВ ТА ПОСЛУГ УТОЧНЮЙТЕ У МЕНЕДЖЕРА НАШОГО МАГАЗИНУ !!!!!! 096-305-86-85, 093-279-07-08, remsvaroborudovanie@gmail.com, ГРАФІК РОБОТИ: 9: 00-17: 00, ПН-ПТ. ЗДОРОВ'Я ВАМ І ВАШИМ БЛИЗЬКИМ. БЕРЕЖІТЬ СЕБЕ!

   Блок (шафа) управління зварювальним автоматом призначений для управління і індикації швидкості подачі дроту в автоматах по наплавленню порошковим дротом або в середовищі захисних газів. Напруга живлення 24-27 в АС. Примусове охолодження плати управління. Сумісний з будь-якими джерелами живлення зварювальної дуги, призначеними для напівавтоматичного зварювання. Блок управління забезпечує живлення зварювального автомату, дистанційне включення/вимикання і регулювання зварювальної напруги на джерелі струму безпосередньо зі зварювального трактора, зміна напрямку подачі зварювального дроту, напрямок переміщення каретки трактора, систему автоматичного підпалу дуги.
Довжина кабелів і оптимізація блоку управління під той чи інший тип джерела зварювального струму обмовляється із замовником окремо. Під замовлення можливе виготовлення всіляких блоків управління зварювальних автоматів, тракторів, подаючих механізмів, зварювальних головок з прив'язкою до того чи іншого джерела струму. Надаємо послуги по налаштуванню будь-якого зварювального устаткування.
З технічних питань, можливості підключення, налаштування, і питань сумісності блоку керування зварювальним автоматом з вашим обладнанням звертайтеся до менеджера нашої компанії
.

Copyright MAXXmarketing GmbH
JoomShopping Download & Support
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Ми в соцмережах

Qr Code