Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
НАЯВНІСТЬ І ВАРТІСТЬ ТОВАРІВ ТА ПОСЛУГ УТОЧНЮЙТЕ У МЕНЕДЖЕРА НАШОГО МАГАЗИНУ !!!!!! 096-305-86-85, 093-279-07-08, remsvaroborudovanie@gmail.com, ГРАФІК РОБОТИ: 9: 00-17: 00, ПН-ПТ. ЗДОРОВ'Я ВАМ І ВАШИМ БЛИЗЬКИМ. БЕРЕЖІТЬ СЕБЕ!
Переріз (мм²)              Навантаження (А)
 
25-35 мм²                     250А
 
35-50 мм²                     300А
 
Робоча напруга - 0-110 В
 
Міцність на пробій - 10-11 кВ
Байонетне з'єднання (байонет, штикове з'єднання) - швидко виконуємоє з'єднання деталей за допомогою осьового переміщення і повороту (іноді бічного зсуву) однієї з них щодо іншої.
Струмові роз'єми (байонетні з'єднання) були розроблені спеціально для струмових з'єднань з урахуванням всіх норм безпеки і надійності. Це висококонтактна комбінація гнізда і штекера, що дозволяє монтаж-демонтаж між джерелом напруги і гнучким струмопровідним кабелем без спеціального інструменту. Передача струму відбувається, в залежності від розмірів, за допомогою штекера і відповідного його розміру гнізда.
Контактне струмове з'єднання здійснюється шляхом установки штекера в гнізді і повороту на 90 градусів вправо. Подача струму з джерела живлення відбувається через клему на гнізді і штекер, закріплений на зварювальному кабелі відповідного перетину.
Переваги очевидні:
 
- Система струмових роз'ємів гарантує максимальну ступінь безпеки при роботі з обладнанням для зварювання.
- Латунний профіль має квадратну геометрію, завдяки якому виключається прокручування і досягається швидкий і міцний контакт.
- Гнізда використовуються при створенні обладнання всіх відомих виробників зварювальної техніки, вони можуть монтуватися як на металевому, так і на пластмасовому корпусі апаратів.
- байонетний роз'єм (комбінація гнізда і штекера), може дуже швидко монтуватися і демонтуватися між зварювальним кабелем і джерелом напруги без будь-якого спеціального інструменту.
- Відмінний захист від скручування кабелів при виконанні робіт.
- Зварювальний штекер відповідає новим європейським нормам EN 60 974-12.
Copyright MAXXmarketing GmbH
JoomShopping Download & Support
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Ми в соцмережах

Qr Code