Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
НАЯВНІСТЬ І ВАРТІСТЬ ТОВАРІВ ТА ПОСЛУГ УТОЧНЮЙТЕ У МЕНЕДЖЕРА НАШОГО МАГАЗИНУ !!!!!! 096-305-86-85, 093-279-07-08, remsvaroborudovanie@gmail.com, ГРАФІК РОБОТИ: 9: 00-17: 00, ПН-ПТ. ЗДОРОВ'Я ВАМ І ВАШИМ БЛИЗЬКИМ. БЕРЕЖІТЬ СЕБЕ!

Випрямляч зварювальний ВДУ-506 б/у модернізований

24000 грн
30000 грн
Вага: 290 Kg
Кількість:

НА ЗВАРЮВАЛЬНЕ ОБЛАДНАННЯ ДАЄТЬСЯ

ГАРАНТІЯ 12 МІСЯЦІВ

 Опис ВДУ-506

 Потужний і надійний промисловий зварювальний апарат, добре зарекомендував себе при виконанні об'ємних і тривалих зварювальних робіт у виробництві.

Випрямляч зварювальний універсальний ВДУ-506 призначений для ручного дугового зварювання покритими електродами і для комплектації зварювальних напівавтоматів і автоматів для дугового зварювання електродом, що плавиться в середовищі захисного газу. Є регульованим тиристорним випрямлячем з жорсткою (MIG-MAG) або падаючої (MMA) зовнішньою характеристикою.
Укомплектований новою платою управління ВДУ-506С, що значно підвищує якість і точність зварювання, надійність і безперебійну роботу апарату.
Працює в комплекті з ПДГО 510 і іншими перспективними механізмами, зі стабілізацією швидкості подачі зварювального дроту і можливістю видалення механізму, що подає від випрямляча на відстань до 30м, оптимальний для цехових умов при зварюванні на токах дуги до 450А (ПВ = 100%).


Випрямляч має наступні основні технічні рішення:

• Плавне регулювання зварювального струму в режимі ММА і зварювальної напруги в режимі МIG / MAG
• Спеціальна комбінована зовнішня вольт-амперна характеристика
• Можливість попереднього встановлення напруги на дузі при напівавтоматичному зварюванні
• Наявність розетки 36 В для живлення підігрівача газу
• Захист від теплового перевантаження
• Швидкоз'ємні, безпечні струмові роз'єми
• Клас ізоляції Н
• Примусове охолодження

Випрямляч ВДУ 506 може використовуватися:
- як джерело живлення для металізатора;
- для установок гальванічного нанесення металу;
- як потужний зарядний пристрій для акумуляторної батареї великої ємності.

Технічні характеристики ВДУ-506

ХАРАКТЕРИСТИКИ
ВДУ-506
Напруга живлення, В
3х380
Номінальна споживана потужність, кВА
40
Частота живлення мережі, Гц
50
Номінальний зварювальний струм, А (ПВ, ПН, %)
500 (60)
Межі регулювання зварювального струму, А
60...500
50...500
Робоча напруга, В:
- жорсткі хар-ки
- падаючі хар-ки

18...50
22...46
Напруга холостого ходу, не більше, В
85
Діаметр штучних електродів, мм
2...6
Споживана потужність, кВА, не більше
34
Вага, не більше, кг
290
Габарити (ДхШхВ), мм
830х420х1080

   На обладнання дається гарантія 12 місяців від майстерні з ремонту зварювального обладнання. Під час гарантійного терміну забезпечуємо безкоштовне відновлення працездатності або заміну апарату.

   Доставка будь-якою зручною транспортною компанією.

Переваги зварювальних випрямлячів ВДУ-506 (505) в комплекті з напівавтоматом ПДГО-510 по відношенню до інверторного обладнання

  Зварювальне обладнання з трансформаторними джерелами живлення зварювальної дуги з'явилося на ринку на початку минулого століття і з тих пір міцно утримує позиції там, де потрібна надійність, обумовлена мінімальною кількістю складових елементів, при максимальному навантаженні.
Інверторні джерела живлення зварювальної дуги з'явилися на ринку на початку нинішнього століття і при незаперечних перевагах, виражених в малій вазі і можливістю програмуванням змоделювати ведення найнеймовірніших зварювальних процесів, починаючи з компенсації неосвіченості зварника і закінчуючи вузькоспеціальними вимогами не використовуються в масовому виробництві металоконструкцій, як і раніше залишаються менш надійними і непридатними до тривалої інтенсивної експлуатації через більшої кількості елементів і елементів з граничним терміном експлуатації.
  Енергоспоживання можна порівняти, так як будь-якому типу джерела необхідно отримати рівну кількість енергії для рівної кількості на виході (відповідно до закону збереження енергії).
   Позитивна економічна доцільність проведення ремонту зварювального обладнання трансформаторного типу (ВДУ-506, ВДУ-505), по відношенню до покупки нового обладнання інверторного типу, полягає в наступному:
   1. ВДУ 506 знаходиться в експлуатації понад тридцять років, тим самим уже багаторазово окупивши свою вартість і продовжуючи приносити прибуток. А вартість ремонту з отриманням річної гарантії в рази менше, ніж покупка нового инверторного обладнання з отриманням такої ж гарантії.
   2. Можливість отримати тільки ті функції зварювального процесу, які необхідні, а не платити за завідомо непотрібні.
   3. Можливість отримати гарантійне та, головне, післягарантійне обслуговування в будь-якій майстерні, а не бути прив'язаним до можливостей і завищеним фінансовим запитам (простота конструкції, відсутність специфічних компонентів, залитих компаундом плат управління, доступність деталей, невисокій вартості ремонту) спеціалізованого сервісного центру, позбавляючи себе можливості вибору постачальника подібного виду послуг.
   4. Завідомо більш тривалий термін експлуатації по відношенню до втрачаючих свої характеристики інверторному джерелу. Трансформатор характеристик не втрачає, що підтверджує тривалий термін експлуатації з моменту виготовлення.
   5. При необхідності - ліквідність трансформаторного обладнання. Трансформаторне джерело для обгрунтування вартості можна легко протестувати, чого не можна сказати про инвертор в силу складного устрою апаратної частини. І, купуючи (продаючи) інвертор б.у. потрібно бути готовим до того, що в процесі експлуатації виявляться несправності, викликані мікротріщинами на електронних платах, що втратили свої характеристики транзисторами, діодами, конденсаторами, і іншими електронними компонентами.
   6. Реальною оцінкою економічної (політичної) ситуації в Україні. Реальні характеристики, реальний термін експлуатації інвертора ні для кого не секрет в розвинених країнах. Але, з огляду на співвідношення ціни обладнання (терміном експлуатації протягом гарантії) 1800 у.о. (Після проходження митного кордону, послуг дилера 3000 у.о.), зарплати зварника 3000 у.о., вартість тонни вивареного металу, стабільність в політичному житті країни (без постійних реформ, і переділів), приходить розуміння того, що в таких умовах виробник зварювальних робіт може собі дозволити регулярно оновлювати парк обладнання, а зварювальник купувати собі на кожне Різдво нову машину в автосалоні. Чого, на жаль, не можна сказати про вітчизняних виробників зварювальних робіт.
  Підбивши підсумок, приходимо до висновку - як промислове зварювальне обладнання ВДУ-506 (505) надійніше в роботі і вигідніше при витратах на покупку або ремонт по відношенню до інверторним зварювальним апаратам. Навіщо платити більше за те, що потрібно менше (взагалі не потрібно).
Все вищесказане справедливо і по відношенню до ПДГО-510.
  Простота конструкції з тільки необхідними функціями. Гігантський запас по міцності і зносостійкості. Відсутність специфічних (брендових) компонентів і (брендового від 420 грн. людино-години) ремонту. Вже, окупивши себе і продовживши приносити прибуток після мінімального за вартістю ремонту, порівнянної з зарплатою зварника за половину місяця роботи. Все говорить «за» ремонт або, як вигідний варіант, покупку відновленого обладнання, що було в експлуатації, з гарантією.

 
Copyright MAXXmarketing GmbH
JoomShopping Download & Support
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Ми в соцмережах

Qr Code