Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
НАЯВНІСТЬ І ВАРТІСТЬ ТОВАРІВ ТА ПОСЛУГ УТОЧНЮЙТЕ У МЕНЕДЖЕРА НАШОГО МАГАЗИНУ !!!!!! 096-305-86-85, 093-279-07-08, remsvaroborudovanie@gmail.com, ГРАФІК РОБОТИ: 9: 00-17: 00, ПН-ПТ. ЗДОРОВ'Я ВАМ І ВАШИМ БЛИЗЬКИМ. БЕРЕЖІТЬ СЕБЕ!

Опис

Зварювальний напівавтомат ПДГ 215 Профі відноситься до оновленої серії надійних апаратів трансформаторної схеми, з жорсткою характеристикою постійного струму (DC) і максимальної потужності від мережі 220В.
ПДГ-215 ідеально призначені для напівавтоматичного (МИГ/МАГ) зварювання вуглецевих, легованих, нержавіючих сталей, чавуну, алюмінію та його сплавів, в середовищі захисних газів. ПДГ-215, відрізняється невибагливістю в експлуатації та технічному обслуговуванню.

В оновлених апаратах, за традицією, основні вузли і деталі від надійних, іменитих постачальників. Удосконалено вузли, вироблені на підприємстві, це:
1. Корпус. Закруглена обшивка. Кришка моторного відсіку на петлях з клямкою. У моторному відсіку знаходиться кнопка заправки дроту.
2. Нові плати управління, виконані з використанням сучасної елементної бази, а впровадження мікропроцесорного управління розширило функціонал і підвищило надійність виробу в цілому.
3. Оновлено основний трансформатор. За рахунок застосування нових матеріалів, поліпшені його масогабаритні показники без зміни ТТХ.
4. Механізм подачі дроту з еврораз'емом, від надійного китайського або угорського виробника.

 Комплектуються якісним пальником і подаючим механізмом. Всі відповідальні вузли від іменитих виробників, якісна збірка, настройка і випробування.
• Апарати перевірені по класу захисту корпусу IP21S.
• Напруга холостого ходу до 30В., Захист електричних деталей від безпосереднього впливу вогкості, дозволяють проводити роботи в приміщеннях, під навісом і на металоконструкціях, при температурі від -20 ° С до + 50 ° С.
• Плавна настройка швидкості подачі дроту (0 - 18м. / Хв).
• Захист від перегріву.
• Тип котушки / дроту: D 200/5 -сталь, нержавіюча, алюміній.
• У комплекті пальник Binzel 3м., Зворотний кабель з клемою "маса".
• Безпечні роз'єми силових кабелів, байонетного типу, "Binzel".
• Робота при значних коливаннях напруги мережі 170 - 250В.
• Робота від генератора 2 - 7 кВт.

Технічні характеристики:

Напруга живлення, В. 220 ± 20%
Споживана потужність max, кВт. 6,4
Діапазон зварювального струму, А. 20 - 200
Ном. зварювальний струм при ПН 50%, А. 180
Робоча напруга, В. 15 - 28
Діаметр електродного дроту, мм. 0,6 - 1,0
Швидкість подачі дроту, м. / Хв. 0 - 18
Число ступенів регулювання 5
Охолодження примусове, тип. АF
Ступінь захисту корпусу. IP 21S
Габаритні розміри, мм. В / Ш / Д 440/250/480
Маса, кг. 45

Оптимальна температура зварювальної дуги, висока якість зварювальних швів, можливість зварювання в різних просторових положеннях, зварювання металу малої товщини, дозволяють застосовувати ці вироби для виконання широкого спектру зварювальних робіт в промисловості, сільському господарстві і в побуті.

 

Copyright MAXXmarketing GmbH
JoomShopping Download & Support
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Ми в соцмережах

Qr Code