Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Интернет-магазин сварочного оборудования Remsvar

НАЯВНІСТЬ І ВАРТІСТЬ ТОВАРІВ ТА ПОСЛУГ УТОЧНЮЙТЕ У МЕНЕДЖЕРА НАШОГО МАГАЗИНУ !!!!!! 096-305-86-85, 093-279-07-08, remsvaroborudovanie@gmail.com, ГРАФІК РОБОТИ: 9: 00-17: 00, ПН-ПТ. ЗДОРОВ'Я ВАМ І ВАШИМ БЛИЗЬКИМ. БЕРЕЖІТЬ СЕБЕ!

Ремонт промислового зварювального обладнання

Ремонт діодних мостів (випрямних)

 

   Виробляємо і пропонуємо ремонт випрямних блоків (силових діодних модулів) з широким діапазоном зварювального струму від 100А до 2000А для комплектації зварювального обладнання.Виготовлення та ремонт діодних мостів 

  Діодний міст - електронна схема, яка призначена для перетворення змінного струму в постійний.

  Випрямний блок може бути виконаний як з окремих силових діодів, так і вигляді діодної зборки (монолітної конструкції). Переваги діодної зборки: діоди з однаковими параметрами працюють в одному тепловому режимі, простота монтування на платі, менший обсяг у порівнянні з окремими діодами. Недолік монолітної конструкції один - неможливо замінити один діод, що вийшов з ладу. В цьому випадку необхідно міняти весь блок. Але при правильному підборі робочого режиму діодного моста, це відбувається вкрай рідко.

  Наші майстри можуть виготовити випрямні блоки керовані (тиристорні), напівкеровані (діодно-тиристорні) і некеровані (діодні). Виробляємо випрямні модулі під конкретні технічні вимоги замовника.

   Замовити послугу по ремонту або виготовленню діодних мостів можна, зателефонувавши за телефонами:

096-305-86-85, 093-279-07-08

або, заповнивши форму заявки, натиснувши кнопку "Відправити повідомлення" нижче. Доставка по Україні "Новою поштою" або будь-який інший зручною транспортною компанією.

Ваша заявка, повідомлення, коментар

Будь ласка, введіть Ваше ім'я
Будь ласка, введіть Ваш номер телефону
Будь ласка, введіть Вашу адресу електронної пошти Помилка в адресі пошти
Будь ласка, введіть Ваше повідомлення

 
 

 

 

Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Ми в соцмережах

Qr Code