Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
НАЯВНІСТЬ І ВАРТІСТЬ ТОВАРІВ ТА ПОСЛУГ УТОЧНЮЙТЕ У МЕНЕДЖЕРА НАШОГО МАГАЗИНУ !!!!!! 096-305-86-85, 093-279-07-08, remsvaroborudovanie@gmail.com, ГРАФІК РОБОТИ: 9: 00-17: 00, ПН-ПТ. ЗДОРОВ'Я ВАМ І ВАШИМ БЛИЗЬКИМ. БЕРЕЖІТЬ СЕБЕ!

Ремонт пуско-зарядних пристроїв

 

   Наша ремонтна майстерня виконує роботи по ремонту промислових пуско-зарядних пристроїв будь-якої складності. Серед наших послуг заміна і ремонт роз'ємних з'єднань, ремонт і заміна зварювального кабелю, ремонт силового модуля і багато іншого.

  Основні ознаки прояву несправностей пуско-зарядних пристроїв:
- ПЗП не працює (не чути гудіння трансформатора);
- пристрій справний, але акумулятор більше не заряджається;
- чути запах горілої ізоляції, зсередини корпусу йде дим.
Причини виходу з ладу пуско-зарядного пристрою можуть бути різні: пошкоджений кабель живлення, несправна система захисту від перегріву, обрив або коротке замикання в обмотках трансформатора, "пробиті" конденсатори, діоди, транзистори або інші елементи електроніки.

Ремонт пуско-зарядних пристроїв в компанії Remsvar

   Зарядний пристрій включає в себе: трансформатор (здійснює перетворення напруги змінного або постійного струму), діодний міст (перетворює - випрямляє змінний струм в пульсуючий), регулятор вихідної напруги. Зараз випускають зварювальні апарати з додатковою функцією пуско-зарядного пристрою для автомобілів. Режим 12/24 вольта встановлюється перемикачем - 12 В для заряду батарей легкових автомобілів, 24 В для заряду батарей вантажних автомобілів і тракторів.

  Користуватися пуско-зарядним пристроєм необхідно, попередньо ознайомившись і вивчивши інструкцію з його експлуатації. Це допоможе продовжити термін служби приладу і уникнути будь-яких неприємностей. Наприклад, якщо це комбінований пуско-зарядний пристрій, а саме, зварювальний апарат з можливістю здійснювати зарядку акумулятора або запуск двигуна, то треба бути особливо уважним при перемиканні режимів його роботи. Якщо під час заряджання акумуляторної батареї тумблер перемикача залишити в режимі "зварювання", то можливо загоряння проводки автомобіля. Так як в цьому режимі замість необхідних 12 В подається 40 В, яке необхідне для забезпечення стійкого горіння дуги під час зварювальних робіт. Сучасні якісні пуско-зарядні пристрої мають надійну систему захисту від короткого замикання, перенапруги, самозаймання, переполюсовок а також стабілізатор напруги живлення. 

   При ремонті зарядних пристроїв ми використовуємо тільки якісні запасні частини. Великий досвід роботи дозволяє нам виконувати ремонт пуско-зарядних пристроїв швидко і надійно. На всі виконані роботи і замінені деталі надається гарантія. 

   Замовити послугу по ремонту пуско-зарядного пристрою можна, зателефонувавши за телефонами:

 096-305-86-85, 093-279-07-08

або, заповнивши форму заявки, натиснувши кнопку "Відправити повідомлення" нижче. Доставка по Україні "Новою поштою" або будь-який інший зручною транспортною компанією.

Ваша заявка, повідомлення, коментар

Будь ласка, введіть Ваше ім'я
Будь ласка, введіть Ваш номер телефону
Будь ласка, введіть Вашу адресу електронної пошти Помилка в адресі пошти
Будь ласка, введіть Ваше повідомлення

 

Схема роботи ремонтної служби

1

1

Заявка на сайті або по телефону, детальна консультація менеджера →

2

2

Відправка апарату до ремонтної служби →

3

3

Діагностика апарата та узгодження кошторису ремонту →

4

4

Ремонт, тестування, оформлення гарантії →

5

5

Оплата вартості роботи →

6

6

Зворотня доставка апарату замовнику

Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Ми в соцмережах

Qr Code