Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
НАЯВНІСТЬ І ВАРТІСТЬ ТОВАРІВ ТА ПОСЛУГ УТОЧНЮЙТЕ У МЕНЕДЖЕРА НАШОГО МАГАЗИНУ !!!!!! 096-305-86-85, 093-279-07-08, remsvaroborudovanie@gmail.com, ГРАФІК РОБОТИ: 9: 00-17: 00, ПН-ПТ. ЗДОРОВ'Я ВАМ І ВАШИМ БЛИЗЬКИМ. БЕРЕЖІТЬ СЕБЕ!

Ремонт промислового обладнання

 

  Ми здійснюємо професійний ремонт промислового зварювального обладнання. Перед початком ремонту, ми виконуємо діагностику і попередній розрахунок вартості. Широка база оригінальних і аналогових запчастин допомагають нам зробити ремонт в найкоротші терміни. Ретельні випробування апаратів після ремонту, контроль якості встановлюваних запчастин.

  Майстерня по ремонту зварювального промислового обладнанняПри ремонті промислового зварювального обладнання доводиться мати справу з апаратами і пристроями, які тривалий час знаходяться в експлуатації і часом їх випуск припиняється промисловістю або вони замінюються новими, більш сучасними. При належному обслуговуванні та ремонті це обладнання зберігає працездатність. Прикладом можуть служити трансформатори і випрямлячі (ВДУ, ВДМ, ТДМ, УДГУ, СТШ) випуску 70-90 років минулого століття, до сих пір знаходяться в експлуатації.

  У великих зварювальних цехах для одночасного живлення декількох зварювальних постів (робочих місць) використовуються багатопостові агрегати, випрямлячі і трансформатори. До найбільш поширених пошкоджень трансформаторів відноситься замикання між витками і на корпус обмотки, міжсекційні пробої, електродинамічні руйнування, обрив ланцюга. Пошкодження ізоляції в основному відбуваються в результаті її природного зносу і зменшення механічної міцності при тривалих перевантаженнях трансформатора, що супроводжуються перегрівом обмоток. Ремонт обмоток зводиться до перемотуванні або заміні пошкодженої ізоляції проводів або заміні клинів, прокладок і інших ізолюючих обмотку елементів. Наші фахівці мають великий досвід у сфері ремонту промислового зварювального обладнання. Після ретельної діагностики, ремонту, налагодження і тестування на відновлене обладнання дається гарантія.

 Ремонт промислового зварювального обладнання

ДЛЯ ДОВІДКИ. За прийнятою єдиною системою в умовному позначенні електрозварювального обладнання: перша буква означає тип вироба (Т - трансформатор, В - випрямляч, Г - генератор, П - перетворювач, А - агрегат, У - установка); друга буква - вид зварювання (Д - дугова, П - плазмова); третя буква - спосіб зварювання (Ф - під флюсом, Г - в захисних газах, У - універсальне джерело для різних способів зварювання; відсутність букви означає ручну зварку покритими електродами); четверта буква пояснює призначення джерела (М - многопостовой, І - імпульсний, Ж - з жорсткою зовнішньою крихкістю, П - з падаючої характеристикою, без букви - однопостового). Одну або дві наступні цифри застосовують для вказівки номінального струму (округлено в сотнях ампер), наступні дві цифри - це реєстраційний номер виробу. За ними слідує буква, що означає кліматичне виконання (У - для країн з помірним кліматом, Т - тропічним). Остання цифра означає категорію розміщення джерела (1 - для роботи на відкритому повітрі, 2 - при коливаннях температури і вологості, які несуттєво відрізняються від коливань на відкритому повітрі, 3 - в закритих приміщеннях, де коливання температури, вологості, вплив піску та пилу істотно менше, ніж на відкритому повітрі, 4 - при роботі в приміщеннях з штучним регулюванням кліматичних умов, 5 - при роботі в приміщеннях з підвищеною вологістю). Наприклад, ВДГМ-1602УЗ розшифровується так: В - випрямляч, Д - для дугового зварювання, Г - в захисних газах, М - многопостовой, 16 - з номінальним струмом 1600А, 02 - друга модифікація, У - для країн з помірним кліматом, 3 - для роботи в закритих приміщеннях.

  Зробити замовлення на ремонт зварювального обладнання можна, зателефонувавши нашим менеджерам за телефонами:

096-305-86-85,  093-279-07-08

а також можна відправити повідомлення на сторінці Контактів або, натиснувши кнопку "Відправити повідомлення" нижче. Доставка по Україні транспортними компаніями.

Ваша заявка, повідомлення, коментар

Будь ласка, введіть Ваше ім'я
Будь ласка, введіть Ваш номер телефону
Будь ласка, введіть Вашу адресу електронної пошти Помилка в адресі пошти
Будь ласка, введіть Ваше повідомлення

Рекомендації до питання ремонту ВДУ 506 (505) в комплекті з напівавтоматом ПДГО-510

 

.

Схема роботи ремонтної служби

1

1

Заявка на сайті або по телефону, детальна консультація менеджера →

2

2

Відправка апарату до ремонтної служби →

3

3

Діагностика апарата та узгодження кошторису ремонту →

4

4

Ремонт, тестування, оформлення гарантії →

5

5

Оплата вартості роботи →

6

6

Зворотня доставка апарату замовнику

Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Ми в соцмережах

Qr Code