Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
НАЯВНІСТЬ І ВАРТІСТЬ ТОВАРІВ ТА ПОСЛУГ УТОЧНЮЙТЕ У МЕНЕДЖЕРА НАШОГО МАГАЗИНУ !!!!!! 096-305-86-85, 093-279-07-08, remsvaroborudovanie@gmail.com, ГРАФІК РОБОТИ: 9: 00-17: 00, ПН-ПТ. ЗДОРОВ'Я ВАМ І ВАШИМ БЛИЗЬКИМ. БЕРЕЖІТЬ СЕБЕ!

Купити зварювальний інвертор

   
   Ви вирішили купити зварювальний інвертор. Що потрібно знати? За затребуваності зварювальні інвертори перевершують сьогодні інші типи зварювальних апаратів.
   Вони компактні, мало важать, мають великий діапазон регулювань струму і легкий підпал дуги, універсальні в роботі з різними металами - чавуном, чорним і кольоровим, при зварюванні виробляють рівний високоякісний шов.
   Сучасні інвертори умовно поділяють на такі класи: «побутові», «професійні» та «промислові». Вибір моделі залежить від тривалості, обсягу передбачуваних зварювальних робіт і умов експлуатації. Варто звернути увагу на такий параметр, як величина зварювального струму:
- 120-200 А - побутові. Призначення - невеликі за обсягом разові роботи (15-20 хв з перервою для охолодження інвертора на годину), виконувані на дачі, в гаражі або підсобному господарстві.
- 200-300 А - професійні - тривалі (8-10 годин) зварювальні роботи при монтажі та будівництві будівель, комунікацій. Високі вимоги до надійності при роботі в умовах низьких температур, на відкритому повітрі.
- 300-500 А - промислові - при роботі в безперервному режимі з короткими технологічними перервами на підприємствах, великих будівництвах з великим обсягом робіт. Високі вимоги до якості і надійності зварювальних апаратів.
У таблиці показано залежність сили струму від товщини металу:
 
Купівля зварювального інвертора
 
    Такий параметр, як тривалість включення, наприклад, ПВ = 30% вказується в процентах. Це означає, що при максимальному струмі безперервна робота зварювального інвертора може тривати 3 хвилини, після чого 7 хвилин треба «охолонути». При роботі в побуті показника в 30-40% буде достатньо.
   Ще один параметр - напруга холостого ходу, чим вище його значення, тим краще. Тому що краще і швидше буде запалюватися дуга. Допустиме значення в межах 35-90 В. Цим показником можна знехтувати, якщо зварювальний інвертор має спеціальні пристрої (схеми) підпалу дуги.
При покупці інвертора зверніть увагу ще на такі корисні функції, як:
   - гарячий старт (Hotstart) - ця функція сприяє хорошому підпалу навіть самих неякісних електродів і полягає в короткочасному збільшенні (набиранні) зварювального струму в момент загоряння зварювальної дуги;
   - форсаж дуги (Arcforsing / Arcforce) - відрізняється від ГАРЯЧОГО СТАРТА тим, що процес збільшення зварювального струму відбувається не при підпалі електроду, а під час зварювання - коли зварювальна дуга може розірватися, то «розумний» інвертор «накидає» додатковий струм для стійкого горіння зварювальної дуги;
   - антиприлипання (Antistick) - функція включається, коли електрод прилипає до заготівлі. Якби її не було, то електрод швидко б розжарився до червоного, з нього обсипалася б вся обмазка, і відірвати його від деталі було б практично неможливо. А так зварювальний струм і напруга скидаються до нуля і електрод з легкістю можна відірвати від металу.
   Діапазон регулювання. Дуже корисна річ, так як допомагає відрегулювати режим роботи зварювального інвертора під певне завдання. Межі регулювання для роботи в побуті - від 10 до 200 А.
   Додаткова література по зварювальних апаратів інверторного типу та вибору параметрів зварювання знаходиться в розділі термінологія. Купити інвертор Ви можете в нашому магазині Remsvar: апарати для ручного дугового зварювання, апарати для аргонодугового зварювання і напівавтомати інверторного типу. Вдалої Вам покупки!
 

Ваша заявка, повідомлення, коментар

Будь ласка, введіть Ваше ім'я
Будь ласка, введіть Ваш номер телефону
Будь ласка, введіть Вашу адресу електронної пошти Помилка в адресі пошти
Будь ласка, введіть Ваше повідомлення
 

  

 

Схема роботи ремонтної служби

1

1

Заявка на сайті або по телефону, детальна консультація менеджера →

2

2

Відправка апарату до ремонтної служби →

3

3

Діагностика апарата та узгодження кошторису ремонту →

4

4

Ремонт, тестування, оформлення гарантії →

5

5

Оплата вартості роботи →

6

6

Зворотня доставка апарату замовнику

Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Ми в соцмережах

Qr Code