Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
НАЯВНІСТЬ І ВАРТІСТЬ ТОВАРІВ ТА ПОСЛУГ УТОЧНЮЙТЕ У МЕНЕДЖЕРА НАШОГО МАГАЗИНУ !!!!!! 096-305-86-85, 093-279-07-08, remsvaroborudovanie@gmail.com, ГРАФІК РОБОТИ: 9: 00-17: 00, ПН-ПТ. ЗДОРОВ'Я ВАМ І ВАШИМ БЛИЗЬКИМ. БЕРЕЖІТЬ СЕБЕ!

Продаж зварювальних апаратів б/в з гарантією

 

   Якщо Ви ще думаєте чи вже вирішили купити зварювальний апарат б/в, то пропонуємо відвідати наш магазин. В інтернет-магазині Remsvar представлено на продаж широкий вибір зварювального обладнання, що було в експлуатації: промислові трансформатори, випрямлячі, напівавтомати, подаючі механізми, реостати та інші зварювальні апарати:
 
     Обладнання б/в відновлено і ретельно протестовано нашими фахівцями, що мають багаторічний досвід в області ремонту і виготовлення зварювального обладнання. На весь товар дається гарантія на його якість.
  Всі відновлені в нашій майстерні зварювальні апарати б/в готові виконувати поставлені перед ними завдання і давати такі ж результати, як багато абсолютно нових моделей. А низька вартість, в порівнянні з їх новими аналогами, призведе до більшого прибутку, так як швидше окупиться. Це особливо вигідно тим, хто тільки починає свій бізнес і доводиться багато робити фінансових вкладень в його розкрутку. Навіщо платити більше, коли можна заплатити менше і забезпечити прибуток і дохід вже найближчим часом?
  На обладнання дається гарантія від 6 до 12 місяців від майстерні по ремонту зварювального обладнання. Під час гарантійного терміну забезпечуємо безкоштовне відновлення працездатності або заміну апарату. Можливий готівковий і безготівковий розрахунок. Доставка будь-якою зручною транспортною компанією.
   Запрошуємо як початківців, так і професійних зварювальників, які бажають заощадити гроші, скоріше зв'язатися з нашими менеджерами за телефонами:
(096) 305-86-85,   (093) 279-07-08
   Вони дадуть відповідь на всі Ваші питання щодо вибору, умов доставки і оплати товару. А також уточнять, які моделі зварювальних апаратів тільки надійшли і які в наявності, так як товар постійно оновлюється. Вдалої покупки!
 
 

Ваша заявка, повідомлення, коментар

Будь ласка, введіть Ваше ім'я
Будь ласка, введіть Ваш номер телефону
Будь ласка, введіть Вашу адресу електронної пошти Помилка в адресі пошти
Будь ласка, введіть Ваше повідомлення

НА ЗВАРЮВАЛЬНЕ ОБЛАДНАННЯ БУ ДАЄТЬСЯ

ГАРАНТІЯ 6 - 12 МІСЯЦІВ

 
 

Схема роботи ремонтної служби

1

1

Заявка на сайті або по телефону, детальна консультація менеджера →

2

2

Відправка апарату до ремонтної служби →

3

3

Діагностика апарата та узгодження кошторису ремонту →

4

4

Ремонт, тестування, оформлення гарантії →

5

5

Оплата вартості роботи →

6

6

Зворотня доставка апарату замовнику

Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Ми в соцмережах

Qr Code