Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
НАЯВНІСТЬ І ВАРТІСТЬ ТОВАРІВ ТА ПОСЛУГ УТОЧНЮЙТЕ У МЕНЕДЖЕРА НАШОГО МАГАЗИНУ !!!!!! 096-305-86-85, 093-279-07-08, remsvaroborudovanie@gmail.com, ГРАФІК РОБОТИ: 9: 00-17: 00, ПН-ПТ. ЗДОРОВ'Я ВАМ І ВАШИМ БЛИЗЬКИМ. БЕРЕЖІТЬ СЕБЕ!

Продаж зварювальних запчастин і комплектуючих

 

   У магазині Remsvar представлені на продаж зварювальні запчастини і комплектуючі від різних виробників за привабливими цінами. Ми пропонуємо тільки якісне зварювальне обладнання, запчастини та комплектуючі до нього від надійних постачальників. Пропонуємо Вам вибрати і купити в нашому магазині плати управління, запчастини та комплектуючі для напівавтоматичного, аргонодугового зварювання, плазмового різання.

   Зварювальний пальник MIG/MAG застосовується для напівавтоматичного ручного зварювання в захисному газовому середовищі. Він забезпечує подачу дроту, а також захисного газу (вуглекислий газ, аргон або їх суміші). У нашому інтернет-магазині представлені невеликі зручні зварювальні пальники, призначені для використання в побутових умовах, майстерень, для кузовних робіт на низьких токах в середовищі захисних газів. Також можна вибрати і масивні з повітряним охолодженням, призначені для промислових робіт на великих виробництвах на високих токах в середовищі захисних газів. Завжди у продажу пальники MIG/MAG популярних марок: МВ-15АК, МВ-24KD, MB-36KD і запасні частини до них: сопла, розподільники газу, подаючі спіралі, струмознімальні наконечники, вставки для наконечників і т.п.

   Для підведення зварювального струму до електродного дроту служать струмопровідні наконечники різних конструкцій. Наконечники з електролітичної міді мають високу електропровідність і зносостійкість. Електричний контакт електродного дроту з наконечником грає важливу роль в стійкості процесу зварювання. Поганий контакт призводить навіть до приварювання електродного дроту до наконечника і аварійного припинення зварювання. Термін служби наконечників зазвичай не перевищує 8 ч. При налагоджувальних роботах встановлюють новий наконечник. Діаметри дроту і отвір наконечника повинні відповідати один одному. Практикою визначено оптимальні співвідношення між діаметром електродного дроту і внутрішнім діаметром струмопровідного наконечника відповідно, мм: 0,5-0,6; 0,8-0,9; 1,0-1,2; 1,2-1,4; 1,6-1,8; 2,0-2,3; 2,5-2,8; 3,0-3,4; 4,0-4,4; 5,0-5,5.

Зварювальні запчастини і комплектуючі 

   Зварювальні пальники TIG для аргонодугового зварювання призначені для зварювальних робіт в важкодоступних місцях, ергономічні, прості у використанні. Оптимальний вибір за критерієм ціна-якість. Завжди в продажі пальники TIG популярних марок: WP-17, WP-26 і запасні частини до них: цанги, корпуса цанг, сопла, ковпачки, головки для пальників і т.д.

   У розділі комплектуючих представлені популярні моделі плазмотронів для апаратів ручного і автоматичного повітряно-плазмового різання, а також запасні частини до них: сопла, електроди, захисні ковпачки і т.д.
   Плати управління представлені в окремій категорії зварювальних комплектуючих. Ці багатофункціональні електронні елементи призначені для керування зварювальними випрямлячами і напівавтоматами.

   Якщо необхідна консультація у виборі товару, Ви можете зв'язатися з нашими менеджерами, вони допоможуть Вам. Вдалої покупки!

Ваша заявка, повідомлення, коментар

Будь ласка, введіть Ваше ім'я
Будь ласка, введіть Ваш номер телефону
Будь ласка, введіть Вашу адресу електронної пошти Помилка в адресі пошти
Будь ласка, введіть Ваше повідомлення

Схема роботи ремонтної служби

1

1

Заявка на сайті або по телефону, детальна консультація менеджера →

2

2

Відправка апарату до ремонтної служби →

3

3

Діагностика апарата та узгодження кошторису ремонту →

4

4

Ремонт, тестування, оформлення гарантії →

5

5

Оплата вартості роботи →

6

6

Зворотня доставка апарату замовнику

Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Ми в соцмережах

Qr Code